Jausmai vaizduose

Publikuota: 2023-12-08
Renginio data: 2023 12 16 Visi renginiai
Gruodžio 16 dieną, 13 valandą kviečiame į edukacinį užsiėmimą „Jausmai vaizduose“ Samuelio Bako muziejuje. Per jį interpretuosime Samuelio Bako kūrinius, paversdami juos spalvinėmis abstrakcijomis. Jos vėliau papuoš Jūsų namus ir visada primins jau šešti metai meno ir istorijos mylėtojams atvirą Samuelio Bako muziejų.

6-ajame dešimtmetyje dailininkas Samuelis Bakas manė, kad per Holokaustą išgyventą siaubą jam geriausiai pavyks atskleisti apibendrintais, o ne tiksliais vaizdais.

„Abstraktumas padėjo išvengti pernelyg skausmingų detalių, išlaikyti pakenčiamą atstumą tarp savęs ir jų”, – yra sakęs Samuelis Bakas.

Norėdami perteikti savo jausmus ar emocines būsenas, galime pasitelkti abstrakčios tapybos priemones: spalvas, dėmes, potėpius, dažų sluoksnio faktūrą… Kūryba veikia kaip terapija, išlaisvina mąstymą, nuramina mintis. Kurdamas tiesiog pasiilsi.

Tiesioginė, spontaniška saviraiška nereikalauja ypatingo pasiruošimo ar dailės žinių, tad susitikime laukiami visi!

Edukacijos kaina suaugusiesiems 6, vaikams – 3 eurai. Prašome registruotis el. paštu gitana.evseicikaite@jmuseum.lt arba telefonu +370 655 77 612. Iki!