10.24: Tarptautiniame seminare – pilietinės drąsos pavyzdžiai

Publikuota: 2024-10-17
Renginio data: 2024 10 24 Visi renginiai
Spalio 23-24 dienomis Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“ ir Švedijos ambasada Lietuvoje rengia tarptautinį seminarą „Sugihara, Zwartendijkas ir Wallenbergas – pilietinės drąsos pavyzdžiai, aktualūs šiuolaikiniam pasauliui“ anglų kalba.

Seminaras rengiamas Kaune, Ąžuolyno bibliotekoje (spalio 23 d.) ir Vilniuje, Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejuje (spalio 24 d.).

Seminare bus prisimenami diplomatai Čijunė Sugihara, Janas Zwartendijkas ir Raoulis Wallenbergas, nepaprasti pilietinės drąsos žygdarbiai, kurie formavo mūsų istoriją ir tebėra aktualūs šiandien.

Kviečiame registruotis info@sugiharahouse.com iki spalio 18 d., nurodant savo dalyvavimą Kaune ar Vilniuje.

Renginį remia Švedijos institutas.

Nuotraukoje Nyderlandų garbės konsulas Kaune Janas Zwartendijkas su dukra Edita Kaune, 1940 m. Sugiharos namų archyvo nuotr.