MUZIEJŲ NAKTIS. „IŠ ŠIAURĖS JERUZALĖS" SKAITYMŲ VAKARAS

Publikuota: 2023-05-08
Samuelio Bako muziejuje 18.30 val. bus pristatyta trikalbė – lietuvių, hebrajų bei anglų – poezijos rinktinė „Iš Šiaurės Jeruzalės". Renginyje poetas, vertėjas, literatūrologas Mindaugas Kvietkauskas papasakos apie Vilniaus žydų poeziją. Eilėraščius skaitys Valstybinio jaunimo teatro aktorius Sergejus Ivanovas ir poetai Lina Buividavičiūtė, Ilzė Butkutė, Vaiva Grainytė, Antanas A. Jonynas, Giedrė Kazlauskaitė, Mindaugas Kvietkauskas, Gytis Norvilas, Violeta Palčinskaitė, Rolandas Rastauskas, Egidija Šeputytė, Rimas Užgiris, Indrė Valantinaitė.

Renginio partnerė Lietuvos rašytojų sąjunga. Rinktinę išleido VŠĮ „Poetinis Druskininkų ruduo".