IEŠKOME NAUJO KOMANDOS NARIO

Publikuota: 2023-03-02
Holokausto ekspozicijai ir Panerių memorialo skyriui reikalingas edukatorius - ekskursijų vadovas, istorikas, kuris būtų  kūrybingas, atsakingas, iniciatyvus darbuotojas. Pagrindinė veikla – ekskursijų organizavimas lietuvių, anglų ir kitomis kalbomis, edukacijų vedimas bei jų kūrimas Holokausto tema, darbas su muziejaus fondų medžiaga, taip prisijungiant prie muziejaus komandos, pildant ir tobulinant būsimojo Holokausto Lietuvoje ir Vilniaus geto memorialinio muziejaus koncepciją ir turinį. Svarbiausias kriterijus – noras dirbti ir bendrauti su žmonėmis, noras tobulėti kartu su savo komanda. Muziejininko atlyginimas – 1434 Eur.

CV ir motyvacinio laiško lauksime iki kovo 16 d el. paštu renata.titoviene@jmuseum.lt

Dėl daugiau informacijos prašome kreiptis į Holokausto ekspozicijos vedėją Renatą Titovienę tel. nr: +3706 01 63 612 el. paštu: renata.titoviene@jmuseum.lt