Muziejuje atidaryta Saadios Bahato paroda

Publikuota: 2023-01-12

Sausio 11 d. Samuelio Bako muziejuje buvo atidaryta Saadios Bahato paroda „Akmuo, medis, metalas ir kūryba“, kurioje 30 skulptūrų ir bareljefų iš akmens, metalo ir medžio, pristatančių litvako iš Izraelio Saadios Bahato kūrybą. Pirmąją metų parodą Samuelio Bako muziejuje atidarė ir sveikinimo žodį tarė naujas muziejaus direktorius, istorikas dr. Simonas Strelcovas. Atidarymo svečius pasveikino ir Izraelio  nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Hadas Wittenberg Silverstein. LNB Vilniaus žydų viešosios bibliotekos vedėjas Žilvinas Bieliauskas pristatė Saadios Bahato svarbiausius biografijos faktus.

Paroda Samuelio Bako muziejuje bus eksponuojama iki vasario 26 d.