NAUJA VIRTUALI PARODA - TRUMPA LIETUVOS ŽYDŲ ISTORIJA

Publikuota: 2022-12-23
Trumpai pristatyti beveik 700 metų Lietuvos žydų istorijos – nelengva užduotis. Ši virtuali paroda kviečia pažvelgti į skirtingus Lietuvos žydų istorijos ir kultūros siužetus, apimantį laikotarpį nuo XIV a. pabaigos iki šių dienų. Čia apžvelgiami ir pateikiami reikšmingiausi skirtingų amžių tėkmėje vykę politiniai, kultūriniai, religiniai, socio-ekonominiai įvykiai ir ryškiausios asmenybės, pralenkusios laiką, ir įkvėpusios pokyčiams.

Išsamiau su įvairiais Lietuvos žydų istoriniais tarpsniais lankytojai galės susipažinti būsimame Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus padalinyje. Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejus duris lankytojams atvers 2022 m. rudenį.

Parodą rengė:
Aivaras Poška,