Kviečiame kartu minėti penktąjį Samuelio Bako muziejaus gimtadienį!

Publikuota: 2022-11-14

Mieli lankytojai,

Pasižymėkite - lapkričio 16 d. - tądien kviesime kartu minėti penktąjį Samuelio Bako muziejaus gimtadienį!

12 val. kviečiame į nemokamą ekskursiją po Samuelio Bako kūrybos ekspoziciją anglų kalba su muziejininke - edukatore  Yelyzaveta Muchnik, registracija yelyzaveta.muchnik@jmuseum.lt

12.30 val.  lankytojai laukiami nemokamoje ekskursijoje su muziejininke - edukatore Jurga Jackevičiūte Samuelio Bako kūrybos ekspozicijoje, registracija el. paštu: jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt

15 val. kartu su  Vokietijos ambasada Vilniuje ir kūrybine bei dizaino agentūra EZCO kviečiame į diskusiją „Menas – terapija nukentėjusiems nuo karo“ su dailininku Samueliu Baku, Vokietijos ambasadoriumi Lietuvoje Matthias Sonn, Anna Maria Strauß, Goethe's instituto Lietuvoje vadove, kūrybinės agentūros EZCO direktore Lina Vigraite. Diskusiją moderuos Samuelio Bako muziejaus vedėja, einanti Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus direktorės pareigas, Ieva Šadzevičienė.Dėmesio: renginys vyks ZOOM platformoje anglų kalba, su sinchroniniu vertimu į vokiečių kalbą.

Prisijungimo duomenys: 840 7071 0889
Slaptažodis: 262424

Lapkričio 16 d. Samuelio Bako muziejaus ir ekspozicijų lankymas - nemokamas.