Vilnistikos skaityklą papildė muziejaus leidiniai

Publikuota: 2022-04-22

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje įsikūrė unikali Vilnistikos skaitykla. Joje – kruopščiai atrinkti įdomiausi leidiniai apie Vilnių – jo kultūrą, architektūrą, geografiją, dailę ir kt., o nuo šiandien joje rasite ir mūsų muziejaus išleistų knygų.

Balandžio 23 dieną minime pasaulinę knygos dieną, šia proga muziejaus edukatorė Jurga Jackevičiūtė Vilnistikos skaityklos lentynas papildė leidiniais, padedančiais geriau pažinti Vilniaus istoriją. Čia skaitytojų jau laukia Z. Kalmanovičiaus dienoraštis „Viltis stipresnė už gyvybę", Holokaustą išgyvenusio Samuelio Bako prisiminimų knyga „Nutapyta žodžiais" ir kitos knygos apie žydų kultūrą ir tradicijas.