NEMOKAMAS LANKYMAS PASKUTINĮ MĖNESIO SEKMADIENĮ

Publikuota: 2022-04-22

Balandžio 24 d. sekmadienį nepraleiskite progos nemokamai aplankyti Samuelio Bako muziejuje eksponuojamą išskirtinę parodą iš Austrijos: lankytojų dėmesiui Ariko Brauerio (1929 - 2021) paroda ,,Pesacho pasakojimai". Arikas Braueris - vienas iš Vienos fantastinio realizmo mokyklos įkūrėjų, dailininkas, scenografas, freskų autorius, architektas, poetas, šokėjas, gimęs Austrijoje išeivio iš Vilniaus šeimoje.

Parodoje pristatomus biblinius Pesacho pasakojimus geriau pažinsite dalyvaudami šį sekmadienį 12.00 val. vykstančioje edukacijoje "Pesacho pasakojimai pagal Ariką Brauerį".

Jūsų lauksime nuo 11:00 iki 17:00. Adresas - Naugarduko g. 10.

Paskutinį mėnesio sekmadienį kviečiame praleisti prasmingai ir nemokamai aplankyti žaliame mediniame name įsikūrusią Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus Holokausto ekspoziciją.

Čia daugiau sužinosite apie Holokausto aplinkybes ir raidą Lietuvoje, ginkluoto ir dvasinio pasipriešinimo Vilniaus ir Kauno getuose svarbą, priverstinio darbo ir koncentracijos stovyklas, žydų gelbėjimą nacių okupacijos metais bei žydų paveldo naikinimą sovietmečiu.

Palėpėje jūsų lauks paslaptinga audiovizualinė instaliacija "Malina".

Duris atveriame nuo 10:00, užsidarome 16:00. Adresas - Pamėnkalnio g. 12.